Mozaika Holešovice

Byt 25

2 1 3 1

Nabízíme pronájem prostorného a plně vybaveného bytu 2+1 o velikosti 54.14 m² nacházejícího se v 5. patře nového projektu Mozaika Holešovice.

Jde o moderní a stylový bytový komplex se čtyřmi budovami, velkorysým veřejným prostorem, parkem a designovým konceptem revitalizovaných ocelových skeletů původních skladových budov. To vše přináší vysoký standard a kvalitu bydlení v atraktivní a klidné lokalitě Holešovic.

U tohoto bytu NEPLATÍTE provizi.

K nastěhování od února 2024.

Kontakt

Domluvte si schůzku e-mailem nebo telefonicky:
mozaika@lexxusnorton.cz
+420 221 111 950

29 800 Kč měsíčně

  • Plocha: 54.14 m²
  • Lodžie: 5.47 m²
  • Podlaží: 5
  • Dispozice: 2+1
  • Objekt: C2
  • Stav: Volno

Byt 2+1 se skládá z kompletně zařízené kuchyně, dvou ložnic, předsíně a koupelny s WC. K bytu také náleží balkon o velikosti 5,47 m2. Elegantní zařízení disponuje novou kuchyňskou linkou s kvalitními spotřebiči (myčka, indukční deska, trouba, lednice, mrazák), jídelním stolem a židlemi, sklopnou postelí, postelí, vestavěnou skříní a dalším vybavením potřebným pro každodenní bydlení. V bytě se nachází také pračka. Fotografie jsou pouze ilustrativní.


Výše vyúčtovatelných měsíčních záloh je 3.624 Kč/jedna osoba. Za každou další osobu je příplatek 1.000 Kč/měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.


Komfort a soukromí bydlení zajišťují venkovní rolety umístěné ve všech místnostech. K bytu je možné si navíc pronajmout sklepní kóji a garážové parkovací stání. K dispozici je také stání pro nabíjení elektromobilů a parkovací místo pro invalidy.


I když se projekt nachází v blízkosti živého centra Holešovic, nabízí také příjemné a klidné prostředí v podobě společného vnitrobloku plného zeleně, který je skutečnou oázou oddělující vás od ruchu pulsujícího města. A pokud potřebujete ještě více zeleně, máte štěstí. Pár minut od domu budete mít park Stromovka, který je největším pražským parkem. Ideální místo pro pomalé procházky, ranní běh, procházku se psem nebo pohodovou jízdu na kole, kterou můžete protáhnout až na cyklostezku vedoucí podél Vltavy. Velkým plusem Holešovic je i množství zajímavých restaurací, kaváren, fitness center, supermarketů a dalších služeb.


Holešovice jsou báječnou lokalitou jak pro singles, tak rodiny s dětmi, které si chtějí naplno užívat pražského života a mít vše díky výbornému dopravnímu spojení na dosah ruky. Metro, tramvaje, autobusy, všemi těmito prostředky se dostanete za pár zastávek do centra metropole, ale třeba i do krásné trojské zoo. Máte raději jízdu autem? Nedaleké napojení na městský i pražský okruh zajistí, že pohodlně dojedete všude tam, kam bude potřeba.

Možnost dlouhodobého bydlení u stabilního pronajímatele

Možnost přihlášení k trvalému pobytu

Zajištění přepisu elektřiny

Bezplatná nonstop havarijní klientská linka

On-line správa bytu prostřednictvím webového zákaznického portálu a mobilní aplikace Můj Domov

Digitální TV a internet

Výhodné pojištění domácnosti se společností RENOMIA, a.s.

Využívání služeb jako je domovní asistent, úklid společných prostor, hodinový manžel apod.

Přehled dalších benefitů naleznete také na našich webových stránkách

Napište nám a domluvte si prohlídku

Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s dokumentem: Zásady zpracování osobních údajů

Preferovaný jazyk