Seznamte se s Heimstaden

Švédská společnost Heimstaden patří k největším poskytovatelům nájemního bydlení v Evropě. Zkušenosti z 10 evropských zemí nám pomáhají neustále rozvíjet svou nabídku a zdokonalovat klientský servis. Ve všem, co děláme, je klient vždy na prvním místě. Péče, otevřenost a odvaha jsou hlavní pilíře naší práce.

Jedním z klíčových principů naší společnosti je udržitelný rozvoj. Klademe velký důraz na sociální a environmentální udržitelnost. V projektu Mozaiku se to projeví například zelenými střechami nebo ekologickým zpracováním odpadů.

Stejně důležitá je pro nás i diverzita. Respekt ke klientům bez ohledu na věk, pohlaví, původ či zdravotní stav je dlouholetou, každodenní součástí naší práce. Jsme jedním ze signatářů evropské Charty diverzity a náš podpis rozhodně není pouhou formalitou.

Náš vztah ke klientům se řídí základní vizí, a tou je přátelský domov. Ta přesně vyjadřuje pocit, který by ze svého domova měli všichni naši klienti mít.

About us img
Mapa je platná k 30. 9. 2023

Heimstaden

Váš přátelský domov

Nabízíme domovy malým i větším rodinám, seniorům i studentům, kteří stojí na prahu samostatného života. Dobře víme, že každý nájemník je jedinečný, má svůj vlastní příběh, radosti i starosti. Pro každého z nás je domov jistotou, středobodem světa. Proto se snažíme nabízet více než pouhé bydlení.

About us content img 2x
Ico bubbles

Otevřenost

Dělíme se o své zkušenosti a ochotně pomáháme druhým růst. Jsme čestní,důvěryhodní a transparentní ve svých slovech i činech. 

Ico pece

Péče

Pečujeme o své zaměstnance, partnery a zákazníky a respektujeme je. Vždy se snažíme najít dlouhodobá řešení pro společnost, ve které žijeme.

Ico odvaha

Odvaha

Nebojíme se hledat nové cesty jak vylepšit to, co děláme. Povzbuzujeme kreativitu, rozmanitost a inovativní myšlení.